Продовжуємо повертати додому українців із російської неволі. Сьогодні з полону звільнено 160 військових. Усі були в полоні ще з 2022 року.
Серед звільнених сьогодні – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Вони захищали Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.
Дякую всій нашій команді, яка щодня працює над поверненням наших людей. Особлива вдячність усім нашим підрозділам, які на передовій поповнюють обмінний фонд для України та своєю сміливістю забезпечують нам можливість повертати людей. Памʼятаємо про всіх, хто в неволі. Перевіряємо по кожному прізвищу. Усіх маємо повернути – і військових, і цивільних.
____
We continue bringing Ukrainians home from Russian captivity. Today, 160 servicemembers were released from captivity. All of them had been held captive since 2022.
Among those released today are servicemembers of the Armed Forces of Ukraine, the State Special Transport Service, National Guard warriors, and border guards. They defended Ukraine in Mariupol and at Azovstal, as well as in the Donetsk, Luhansk, Kharkiv, Zaporizhzhia, Kyiv, Chernihiv, and Sumy sectors.
I thank our entire team, which works every day to bring our people back. Special gratitude to all our units on the frontline who replenish Ukraine’s “exchange fund” and, through their courage, make it possible for us to bring people home. We remember everyone who remains in captivity. We are checking every name. We must bring everyone back – both military personnel and civilians. За інформацією Володимир Зеленський