Пам’ятаємо кожну загиблу дитину… 

Сьогодні, у День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії рф проти України, працівники Управління соціального захисту населення Щастинської РДА-РВА долучилися до спільного молебню.
Війна забирає найдорожче — майбутнє нашої країни, життя наших дітей. Цей біль не вщухне ніколи. Кожне обірване дитяче життя — це невимовна трагедія для всієї нашої нації та непоправна втрата для світу.
Схиляємо голови у спільній молитві за маленьких янголів, чиї життя безжально відібрав ворог. Попереду — тільки пам'ять, яка зобов'язує нас бути сильними, та віра у справедливу відплату й Перемогу.
Світла пам’ять кожній загиблій дитині. Співчуття усім родинам, які втратили найрідніших. 