Пам’ятаємо кожну загиблу дитину…

4 червня 2026, 11:21
Православний священник у чорному підряснику та світлій єпітрахілі стоїть у храмі поруч із жінкою та чоловіком у темному одязі, які тримають у руках тонкі церковні свічки на тлі ікон та вхідних дверей.
Пам’ятаємо кожну загиблу дитину… 🕯️💔
Сьогодні, у День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії рф проти України, працівники Управління соціального захисту населення Щастинської РДА-РВА долучилися до спільного молебню.
Війна забирає найдорожче — майбутнє нашої країни, життя наших дітей. Цей біль не вщухне ніколи. Кожне обірване дитяче життя — це невимовна трагедія для всієї нашої нації та непоправна втрата для світу.
Схиляємо голови у спільній молитві за маленьких янголів, чиї життя безжально відібрав ворог. Попереду — тільки пам'ять, яка зобов'язує нас бути сильними, та віра у справедливу відплату й Перемогу.
Світла пам’ять кожній загиблій дитині. Співчуття усім родинам, які втратили найрідніших. 🙏
Жінка в чорній сукні та яскравій квітчастій хустці стоїть спиною до камери, тримаючи на плечі синю сумку, і торкається гілок пишної ялини в парку.
Православні священнослужителі проводять релігійний обряд біля аналоя в храмі, де один із них у чорному каптурі благословляє присутніх парафіян, які уважно спостерігають за дійством.