Пам’ятаємо кожного: працівники Щастинської РДА-РВА долучилися до вшанування Героїв Луганського аеропорту та екіпажу Іл-76
Луганський аеропорт… За цими двома словами — титанічна мужність, незламність духу та невимовний біль, який назавжди вкарбувався в історію нашого краю та всієї України.
Сьогодні працівники Щастинської районної державної (військової) адміністрації взяли участь у пам’ятних заходах, присвячених роковинам трагедії військово-транспортного літака Іл-76 та героїчної оборони Луганського летовища.
Організатором заходу виступив Український інститут національної пам'яті. Ця зустріч стала важливою нагодою знову згадати події, які понад десятиліття тому змінили хід сучасної історії України та ознаменували початок відкритої, безкомпромісної боротьби нашого народу за власну свободу та незалежність.
У червні 2014 року світ здригнувся від підступного злочину російських терористів — збиття літака Іл-76, на борту якого перебували 40 десантників 25-ї окремої Дніпропетровської повітрянодесантної бригади та 9 членів екіпажу. Вони летіли на допомогу побратимам, які тримали оборону ЛАП. Усі вони стали янголами війни, віддавши найдорожче — своє життя.
«Оборона Луганського аеропорту та запеклі бої за наш рідний Луганський край — це перші сторінки нашої великої стійкості. Ми не маємо права забути жодного імені, жодного подвигу. Наш обов’язок — нести цю пам'ять крізь роки і виховати на прикладі цих Героїв майбутні покоління.
Під час заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих військовослужбовців та обговорили важливість збереження історичної правди про перші роки російсько-української війни.
Сьогодні, коли боротьба за звільнення кожної громади Щастинського району та всієї Луганщини триває, подвиг захисників 2014 року є тим світлом, що веде нас до Перемоги.
Низький уклін родинам загиблих воїнів.
Вічна слава і пам'ять Героям Луганського аеропорту! 
Слава Україні! 