Читали ви колись Статтю 2 нашого Основного Закону? Вона звучить чітко і безкомпромісно:
«Суверенітет України поширюється на всю її територію. Територія України в межах існуючого кордону є цілісною і недоторканною».
Для кожного жителя Щастинського району ці слова мають особливу вагу. Тимчасова окупація наших рідних міст і селищ ворогом — це грубе, злочинне порушення Конституції України та міжнародного права.
Жодні фейкові папірці агресора не змінять головного: Новоайдар, Щастя та Станиця Луганська, ,Широке та Нижньотепле і кожне село нашого району — це невіддільні частини єдиної, суверенної України. Ворог може тимчасово захопити землю, але він ніколи не забере наш конституційний статус.
Сьогодні наші захисники на фронті виборюють повернення дії Конституції на кожен метр української землі. І законне право обов'язково буде відновлено!