Біль, який не загасить час: День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії рф проти України

4 червня 2026, 11:10
Патріотичний банер Щастинської РДА присвячений Дню вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії РФ проти України, де на тлі меморіалу з фігурами янголів двоє маленьких дітей запалюють лампадки біля квітів та іграшок.
💔 Біль, який не загасить час: День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії рф проти України
Сьогодні, 4 червня, Україна та весь цивілізований світ схиляють голови у глибокій скорботі. Ми вшановуємо пам’ять найдорожчих, нашого майбутнього, нашої надії — дітей, чиї життя безжально й підступно забрала російська федерація.
Цей день — не просто дата в календарі. Це незагоєна рана в серці кожного українця. Це крик душі, який неможливо заглушити. Сотні дитячих доль, що мали будувати нову Україну, любити, творити, радіти кожному новому дню, були жорстоко обірвані ворожими снарядами, ракетами та кулями.
«Дитина — це цілий всесвіт. Всесвіт, який ворог намагається знищити щодня. Немає нічого страшнішого, ніж ховати своїх дітей. Немає таких слів, які могли б утішити батьків, чиє серце назавжди розбите.»
Для нашого Щастинського району, як і для всієї Луганщини, цей біль є особливо близьким. Багато наших родин відчули на собі весь жах війни, втратили свої домівки, а найстрашніше — втратили спокій за майбутнє своїх нащадків. Російські окупанти принесли на нашу землю смерть і руйнування, забираючи найцінніше — право наших дітей на життя, на безпечне дитинство, на материнську колискову та батьківську підтримку.
Сьогодні о 12:00 закликаємо кожного жителя Щастинського району, де б ви зараз не перебували, долучитися до загальнонаціональної хвилини мовчання. Згадайте тих янголят, які тепер дивляться на нас із неба. Запаліть свічку пам’яті у своїх серцях.
Вічна та світла пам'ять усім маленьким янголятам України… 🕊️🇺🇦
Голова Щастинської районної державної адміністрації —
районної військової адміністрації Тетяна НОВИКОВА