22 червня — День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.
Цей день для кожного з нас — не просто дата в календарі. Це глибока рана, яка сьогодні відгукується новим, щемливим болем. Багато десятиліть поспіль ми згадували трагедію Другої світової війни, мільйони зруйнованих доль, спалені міста і села нашої батьківщини. Ми казали «Ніколи знову».
Але сьогодні ворог знову прийшов на нашу землю. Щастинський край, як і багато інших куточків України, пізнав на собі, що таке розлука з домом, обстріли та втрати. Тепер ми не просто згадуємо історію — ми проживаємо її заново, щодня виборюючи своє право на життя та свободу.
Висловлюємо глибоку шану ветеранам, захисникам і захисницям України, усім, хто в різні часи став на захист рідної землі, та схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих.
Нехай пам’ять про жертв війни живе у наших серцях, а на українській землі якнайшвидше запанують мир, справедливість і злагода.